COVID opatrenia Apartmány TEREZA

1) Počas pobytu v spoločných priestoroch a kontakte s našimi zamestnancami noste vždy rúško/respirátor. Pokiaľ ste sami v exteriéri doprajte si poriadny nádych aj bez rúška/respirátoru.

2) Pri vstupe do spoločenských priestorov Apartmánov TEREZA vždy použite dezinfekciu rúk.  Dezinfekciu  sú rozmiestnené v spoločných priestoroch – recepcia.

3) Dodržujte prosím 2 m vzdialenosť. Rovnako ako aj naši zamestnanci budú brať ohľad na dvojmetrovú vzdialenosť, prosíme i Vás o jej dodržiavanie.

4) Pre urýchlenie check-in a minimalizovanie kontaktu Vám odporúčame využiť on-line rezerváciu.

5) Pokiaľ sa budete cítiť chorý, budete mať teplotu, problémy s dýchaním, berte prosím ohľad na ďalších hostí, zamestnancov a odíďte bezodkladne domov. Váš pobyt vám presunieme na iný termín.

6) Všetky spoločné priestory vrátane toalety sú  denne dezinfikované.

7) Pri odchode hosťa sa izba upratuje až nasledujúci deň. Noví hostia sa môžu ubytovať minimálne po 24 hodinách po dezinfekcii ubytovacej jednotky. Vždy sa dezinfikuje okrem klasických dezinfekčných prostriedkov. Chyžné sa riadia prísnymi hygienickými normami.

8) Personál Apartmánov TEREZA vždy nosí rúška. 

9) Aby dochádzalo k minimálnemu kontaktu chyžných s osobnými vecami hostí, apartmán alebo štúdio  sa počas Vášho pobytu neupratuje. Vynáša sa len smetie.

Pokiaľ si prajete čokoľvek upratať či vymeniť prádlo, neváhajte kontaktovať kompetentnú osobu.

Ďakujeme vám za pochopenie a ohľaduplnosť pri dodržovaní hygienických opatrení.